Poprawi Twoją kondycję włosów w kilka dni. Wypróbuj maseczkę do włosów z zaledwie 4 składników.

Utrata włosów to proces, który może dotykać wielu kobiet w każdym wieku.

Wypadające włosy oraz ich kępy wyciągane podczas szczotkowania mogą nieco obniżyć humor jednak można poprawić kondycje włosów stosując regularnie odżywczą maseczkę. Maseczkę do włosów można z powodzeniem zrobić samemu z naturalnych składników, które łatwo można kupić w sklepie.

Zaletą takiej maseczki jest niewątpliwie jej proekologiczny skład, ale także cena. Nie musimy wydawać dużej sumy pieniędzy by posiadać piękne i zdrowe włosy.

Jak przygotować maseczkę do włosów, która poprawi ich wzrost?

Do przygotowania takiej maseczki wystarczą już 4 składniki. Są to:

  • banan średniej wielkości
  • żółtko jajka
  • łyżka miodu(dowolny rodzaj)
  • 250 ml piwa

Wykonanie:

Do szybkiego wykonanie maseczki będzie potrzebny mikser( ewentualnie blender). Wszystkie składniki należy przełożyć do miski o wysokim brzegu, a następnie przez kilka minut miksować na gładką, jednolitą masę. Tak przygotowana maseczka jest gotowa do użycia.

Jak stosować maseczkę?

Maseczkę należy delikatnie wmasować w skórę głowy tak by powstała pasta na włosach. Pozostawiamy tak włosy przez około 1 godzinę.

Następnie myjemy włosy tak jak zwykle. Cały proces można powtarzać przed umyciem włosów, czyli nawet codziennie jeśli masz czas.

Jakie będą efekty?

Efekt stosowania maski to przede wszystkim szybszy wzrost włosów. Dodatkowo, włosy będą bardziej odżywione przez obecność licznych witamin oraz składników odżywczych pochodzących z banana oraz piwa.

Dzięki regularnemu stosowaniu włosy nabiorą zdrowego blasku bez stosowania drogich kosmetyków.

Maseczka, którą sami przygotujemy będzie produktem całkowicie naturalnym, bez konserwantów i sztucznych zapachów, a do tego przystępnym cenowo.