Doskonały sposób na złagodzenie bólu mięśni nerwu kulszowego. Znika w ciągu zaledwie 15 minut.

Nerw kulszowy w ludzkim ciele jest najdłuższym nerwem. Zapalenie powoduje silny ból, który rozciąga się od kolan do żeber.

Inne objawy mogą obejmować dyskomfort w kręgosłupie lub nogach i dyskomfort podczas siedzenia. Jako środek zapobiegawczy, istnieje sprawdzony sposób na pozbycie się bólu. W ciągu zaledwie 10 minut, można uzyskać ulgę w bólu. Ból nerwu kulszowego może być bardzo uciążliwy i niezwykle nieprzyjemny.

Może to poważnie wpłynąć na jakość życia. Często zdarza się, że ból pojawia się nagle i bez pomocy. Zabieg ten powinien być wykonywany przed pójściem spać, jeśli zmagasz się z tym problemem. Zabieg ten jest bardzo szybki. Efekty będą widoczne, a Ty poczujesz ulgę od nieprzyjemnego i dokuczliwego bólu.

Sposób przygotowania:

Do dużej miski wlej około 10 litrów ciepłej wody. Woda powinna być wystarczająco gorąca, aby ogrzać stopy, ale nie za gorąca, aby nie powodować pęcherzy. Wmieszaj pół litra octu jabłkowego z szczyptą soli. Dobrze wymieszaj.

Pozwól, aby mieszanina wody i octu jabłkowego ostygła na twoich stopach. Po pozostawieniu mieszaniny do ostygnięcia, wyjmij je i osusz ręcznikiem. Połóż stopy na kocu, a następnie połóż się spać pod kołdrą. Najlepsze rezultaty uzyskasz stosując tę metodę, jeśli będziesz utrzymywać stopy w cieple.

Ciepłe kapcie lub skarpety należy założyć następnego dnia rano po wstaniu z łóżka. Nie należy chodzić boso po zimnych podłogach lub posadzkach.

Jak często należy to stosować?

Zabieg ten powinien być powtarzany co sześć miesięcy. W przypadku uporczywych i nawracających dolegliwości bólowych należy stosować tę metodę w krótszych okresach.