Oto siedem świetnych sposobów na wyszczuplenie bioder. Ćwiczenia te pomogą Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę i stopią cały nadmiar tłuszczu.

Ćwiczenia te skutecznie pomogą Ci schudnąć i wymodelować krągłości. Dzięki tym ćwiczeniom uzyskasz piękną sylwetkę.

Nie pozwól, aby biodra przeszkodziły Ci w realizacji Twoich marzeń. Dzięki odpowiednim ćwiczeniom i zdrowym nawykom żywieniowym możesz sprawić, że Twoje ciało będzie wyglądało dobrze. Aby jednak zobaczyć rezultaty, musisz być zdeterminowana i wytrwała. Należy także upewnić się, że wybieramy odpowiednie ćwiczenia i że wykonujemy je co najmniej trzy razy w tygodniu przez 21 dni.

1 Ćwiczenie

To ćwiczenie należy wykonywać przez 30 sekund. Aby podeprzeć biodra, dobrze jest założyć parę opasek fitness. Aby skrzyżować nogi, należy podskoczyć na jednej i drugiej nodze. Ramiona powinny znajdować się po przeciwnej stronie, a plecy powinny być proste. Mięśnie powinny być napięte, a ciało jędrne.

2 Ćwiczenie

Przysiad z kopnięciem w jedną stronę jest podobny w formie do klasycznego przysiadu. Ma on jednak kopnięcie tylko w jedną stronę. Aby powrócić do pozycji wyjściowej, wykonujemy kopnięcie nogą w bok. Kopnięcie powinno być szybkie i mocne, ale nie powinno być skierowane na jedną stronę.

Podczas wykonywania przysiadu plecy powinny być proste. Pięty powinny utrzymywać ciężar ciała. Pośladki powinny być skierowane w dół. Linia między palcami stóp a kolanami nie powinna być dotknięta przez kolana. Kontynuuj ćwiczenie przez kolejne 30 sekund.

3 Ćwiczenie

Przesuń stopę w bok do pozycji klęczącej. Następnie cofamy stopę do tyłu. Następnie podnosimy prawą, a potem lewą nogę. Plecy powinny być proste. Ręce powinny znajdować się pod barkami. Przez 30 sekund powtarzaj to samo ćwiczenie po przeciwnej stronie.

4 Ćwiczenie

Wykonaj klasyczną deskę. Następnie obracamy się tak, aby ciało było równolegle do podłoża. Prostujemy plecy, a następnie zginamy ręce w łokciach.

5 Ćwiczenie

Połóż się na plecach z łokciem opartym o łokieć. Wyciągnij łokieć i unieś jedną nogę najwyżej, jak potrafisz. Przez 30 sekund powtarzaj tę samą czynność po obu stronach.

6 Ćwiczenie

Trzymaj nogi prosto i ugnij kolana. Plecy powinny być proste. Napnij ciało. Powtarzaj przez 30 sekund.

7 Ćwiczenie

To ćwiczenie wykonuje się, umieszczając jedną rękę na talii, a drugą na łokciu. Ćwiczenie to można wykonywać przez 30 sekund na każdą stronę.

Teraz można zaczynać. Po zakończeniu ćwiczenia możesz je kontynuować co najmniej trzy razy w tygodniu. Powodzenia!